فوتبال - بدنسازی - پرورش اندام -برنامه باشگاه-نرم افزار-دانلود

فوتبال - بدنسازی - پرورش اندام -برنامه باشگاه-نرم افزار-دانلود

محسن مسلمان به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان با تمجید از کارگروهی بازیکنانش در دیدار برابر پاکستان گفت:امیدوارم دردیدار برابر اندونزی بهتر از این باشیم. خولیو ولاسکودر نشست خبری پس ازدیدار تیم های ایران و پاکستان با اشاره به فاصله زیاد دو تیم اظهار داشت:از بازیکنان خواسته بودم تمرکز خود را حفظ کنند و لازمه این امر این است که هم اعتماد به نفس بالایی داشته باشند و هم به حریفان احترام بگذارند. 

وی افزود:ما باید سعی کنیم اشتباهات خود را کم کنیم درگیم(ست) دوم این دیدارشش اشتباه در زدن اسپک وکارگروهی داشتیم و همین مساله باعث شد پاکستانی ها تا حدی به ما نزدیک شوند. 

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان با بیان اینکه برای ما مهم این است که ریتم بازی ها رادرکنترل خود داشته باشیم درباره حضور مهدی مهدوی به عنوان پاسور اول تیم ملی نیز گفت:از ابتدای سال جاری که کارخودرا بادیدارهای دوستانه با بلغارستان آغاز کردیم مهدوی فرصت کمی برای حضور درمیدان داشته است و با توجه به این که در آینده ما به او نیاز بیشتری داریم خواستیم دراین رقابت ها در جریان مسابقات قرار گیرد. 

ولاسکو درباره غیبت سعید معروف و محمد موسوی نیزعنوان کرد: ما امسال بازی های زیاد و سفر های طولانی را پشت سرگذاشتیم و در هفته پایانی تمرینات هم چند بازیکن تیم دچار مشکل مصدومیت شدند که این موضوع ما را کمی نگران کردبه همین دلیل و با توجه به مصدومیت جزیی به موسوی استراحت دادیم تا به شرایط ایده آل بازگردد. 

وی درباره معروف هم اضافه کرد:معروف باوجود بازی های خوبی که دردیدارهای تدارکاتی ارائه داد خیلی خسته بود این دو بازیکن به همراد فرهاد ظریف بیشترین بازی ها را برای ما انجام دادند از این رو نیاز به استراحت داشتند. 

وی در باره مسابقه فردای تیم ملی کشورمان برایر اندونزی نیز گفت:امیدوارم فردا بهتر شویم چون ما نیاز داریم با چنین تیم هایی بازی کنیم تا چیزهای جدید یاد بگیریم مسابقه امروز ازنظرفنی برای ما دستاوردی نداشت اما چون انتخابی مسابقات قهرمانی جهان است مجبوریم درآن شرکت کنیم و به پیروزی برسیم این نخستین بار است که تیم ملی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان یک تیم شناخته شده شرکت می کند. 

به گفته وی این موضوع کارما را مقابل رقبا سخت می کند چون فشار روانی برروی تیم در رقابت های این چنینی که از تیم شناخته شده ما توقع زیاد است بسیار بالاست. 

وی بابیان اینکه لیگ جهانی سطح فنی بالایی داشت اما فشارروانی کمتری روی بازیکنان بود ادامه داد : در آن رقابت ها ما مجبور نبودیم حتما رقبای خود را شکست دهیم اما در آسیا باید تمام تیم ها را شکست دهیم به این دلیل نیاز داریم از نظر روانی با بازیکنان کار کنیم. پنجشنبه 21 شهریور 1392 


   سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: برای پیروزی در دیدار پنجشنبه شب، تیم استقلال تهران روی کاغذ مدعی تر از تیم ذوب آهن اصفهان است اما ما نیز برنامه خاص خود را داریم و برای شکست استقلال آماده هستیم. «لوکا بوناچیچ» عصر روز چهارشنبه در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش با استقلال تهران تصریح کرد: بازی با استقلال تهران همچون همه دیدارها سخت است اما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا سه امتیاز بازی را به دست آوریم. 

وی از «محسن بیاتی نیا» و «محسن مسلمان» به عنوان بازیکنان غایب تیمش در دیدار پنجشنبه شب مقابل استقلال تهران نام برد و افزود: این بازیکنان به دلیل مصدومیت در این دیدار غایب خواهند بود. 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه ارایه بازی های زیبا موجب می شود تماشاگران لذت ببرند، گفت: در هفته های گذشته لیگ برتر باشگاه های ایران دو روی سکه را نشان دادیم. 

وی افزود: وضعیت آمادگی تیم ما نسبت به هفته های ابتدایی لیگ برتر بهتر شده است از این رو انتظار داریم بازیکنان ما بازی زیبایی انجام دهند و امتیازهای لازم را به دست آورند. 

بوناچیچ از محسن مسلمان به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی تیمش نام برد و اظهار کرد: نبود این بازیکن در دیدار گذشته مقابل فولاد خوزستان نیز محسوس بود اما تیم ذوب آهن اصفهان در غیاب این بازیکن در دیدار فردا شب مقابل استقلال با ترکیب جدیدی ظاهر خواهد شد و بازی جدیدی را ارایه خواهد کرد. 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که فصل گذشته در تیم مس کرمان حضور داشت در مورد اخبار منتشر شده مبنی بر بازگشت وی به تیم مس کرمان تصریح کرد: بازگشت من به تیم مس کرمان شایعه ای بیش نیست زیرا تا پایان فصل با تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان قرارداد دارم و حتی در صورتیکه باشگاه ذوب آهن مرا برکنار کند چاره ای جز بازگشت به خانه خود ندارم. 

بوناچیچ در باره استفاده از یک مربی بدنساز در کادر فنی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان نیز گفت: در روزهای نخست حضورم در این تیم پیشنهاد جذب یک مربی بدنساز را به مسوولان باشگاه ارایه کردم اما به دلیل بالا بودن پیشنهاد قرارداد این مربی، باشگاه حضور وی را منتفی دانست. 

وی در عین حال تاکید کرد: سعی می کنیم یک مربی بدنساز را به کادر فنی تیم اضافه کنیم زیرا حضور یک مربی بدنساز می تواند موجب کاهش فشار بر من شود. 

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، پنجشنبه شب در هفته نهم لیگ برتر باشگاه های ایران در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان تیم استقلال تهران است. 

پنجشنبه 21 شهریور 1392 


   سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: برای برد و ادامه صدرنشینی در کرمان مقابل تیم فوتبال مس این شهر پا به میدان خواهیم گذاشت. دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و صنعت مس کرمان در هفته نهم لیگ برتر باشگاه های ایران ساعت ۱۸ روز جمعه در ورزشگاه کرمان برگزار می شود. 

«حسین فرکی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این دیدار هم تیم فولاد خوزستان و هم تیم مس کرمان نیاز به سه امتیاز این مسابقه دارد. 

وی اضافه کرد: ما از آن جهت نیاز به سه امتیاز این مسابقه داریم که می خواهیم کماکان در صدر جدول باقی بمانیم لیکن تیم مس قصد دارد خود را از انتهای جدول جدا کند. 

فرکی اظهار داشت: به همین دلیل بازی سخت و دشواری در برابر تیم فوتبال مس کرمان خواهیم داشت زیرا این تیم برای نباختن بازی می کند، ضمن آنکه لازم است اعلام کنم مس تیم خوبی است و جایگاهش در انتهای جدول نیست. 

وی گفت: اگرچه احترام خاصی برای تیم فوتبال مس کرمان قائل هستم ولی امیدوارم جریان بازی طوری رقم بخورد که تیم فوتبال فولاد خوزستان در پایان بازی صاحب سه امتیاز این دیدار شود. 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به وضعیت بازیکنان این تیم اشاره کرد و افزود: به لحاظ تمرینات خوبی که آنان انجام داده اند از نظر روحی، روانی و آمادگی جسمی در شرایط خوبی قرار دارند. 

وی گفت: بازیکنان این تیم بواسطه موفقیت بدست آمده تا اینجای لیگ و اینکه در صدر جدول قرار دارند احساس خوبی دارند به 

طوری که به دور از هر دغدغه در مقابل حریفان پا به میدان می گذارند. 

فرکی با اشاره به اینکه از تیم مس کرمان شناخت کافی دارد، اظهار داشت: برای این مسابقه بازیکن مصدوم و محروم نداریم 

بلکه تنها مصدوم ما ایوب والی است که از بند مصدومیت رهایی یافته و تمرین جمعی را با دیگر بازیکنان شروع کرده است. 

فرکی در خاتمه با عرض تسلیت درگذشت مهدی محمدی مربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: از طرف مجموعه باشگاه فولاد خوزستان درگذشت این مربی زحمتکش را به خانواده محمدی و مسوولان تیم فوتبال مس کرمان تسلیت می گویم زیرا وی زحمات زیادی برای فوتبال کرمان انجام داد. 

تیم فوتبال فولاد خوزستان در حال حاضر با ۱۸ امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد و تیم فوتبال مس کرمان با چهار امتیاز در جای آخر جدول است. 

پنجشنبه 21 شهریور 1392 


   سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: کسب نتیجه مساوی در مقابل تیم تراکتورسازی شاید برای تیم ما راضی کننده باشد. دراگان اسکوکیچ عصر روزچهارشنبه در کنفرانس خبری قبل از بازی با تیم تراکتورسازی، افزود: هرچند برای کسب یک امتیاز به تبریز نیامده ایم اما با توجه به شرایط بازی اگر با نتیجه مساوی زمین بازی را ترک کنیم می تواند برای ما امیدوارکننده باشد. 

وی اظهار کرد: بعد از شکست خانگی مقابل سایپا تمام اعضای تیم به فکر جبران این نتیجه هستند تا از فشار روانی بر روی تیم خارج شویم. 

اسکوکیچ اضافه کرد: نتایج ملوان در لیگ برتر به هیچ عنوان راضی کننده نبود و ما از ابتدای فصل تحت فشار از سوی هواداران بوده ایم. 

وی گفت: حضور هواداران تیم حریف در این بازی می تواند برای بازیکنان ملوان ایجاد انگیزه کند و این امر برای زیباتر شدن بازی کمک خواهد کرد. 

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی از مصدومیت سیدجلال رافخایی مهاجم این تیم در بازی فردا خبر داد و افزود: البته بازیکن جایگزین داریم که امیدوارم بتواند انتظارات را برآورده کند. 

دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و ملوان بندانزلی ساعت ۱۸ روز پنج شنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود. 

پنجشنبه 21 شهریور 1392 


   سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: بازی با ملوان می تواند روز خاصی برای ما باشد و مطمئنم هواداران با پر کردن ورزشگاه تیم را به عنوان مدعی در فصل جاری مطرح خواهند کرد. مجید جلالی عصر روز چهارشنبه در کنفرانس خبری قبل از بازی با ملوان افزود: همه مصمم هستیم با ارایه بازی در خور شان تراکتورسازی نتیجه لازم را بگیریم و در جمع مدعیان بمانیم. 

وی گفت: ملوان تیم غیرقابل پیش بینی است و مقابل این تیم باید همانند مقابله با بهترین تیم بازی کنیم. 

جلالی اظهارکرد: نباید به بازیکنان ملوان فضای بازی بدهیم چرا که آنها در بازی با مس نشان دادند که از فرصت ها و فضاها به خوبی استفاده می کنند. 

تراکتورسازی در هفته نهم از رقابت های لیگ برتر میزبان ملوان بندر انزلی است. 

این بازی ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز و با قضاوت سیدمهدی سیدعلی برگزار خواهد شد. 

تراکتورسازی و ملوان به ترتیب با ۱۵ و هفت امتیاز در رده های سوم و سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند. 

پنجشنبه 21 شهریور 1392 

تاریخ ارسال: جمعه 22 شهریور‌ماه سال 1392 ساعت 06:28 ب.ظ | نویسنده: آرش | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد