فوتبال - بدنسازی - پرورش اندام -برنامه باشگاه-نرم افزار-دانلود

فوتبال - بدنسازی - پرورش اندام -برنامه باشگاه-نرم افزار-دانلود

قلعه نویی : شکست مقابل اف.سی.سئول را در تهران جبران می کنیم

قلعه نویی : شکست مقابل اف.سی.سئول را در تهران جبران می کنیم

 سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران با بیان اینکه هنوز دیدار برگشت این تیم مقابل اف.سی.سئول باقی مانده است، گفت: شکست مقابل این تیم کره ای را درتهران جبران خواهیم کرد. «امیر قلعه نویی» پس از شکست تیم استقلال مقابل اف.سی. سئول کره جنوبی اظهارداشت: این پیروزی را به تیم حریف تبریک می گویم اما با توجه به درپیش بودن بازی برگشت در تهران، آنها در واقع فقط یک نیمه این مسابقه را به سود خود رقم زدند. 

وی افزود: هنوز یک نیمه دیگر از بازی تیم های استقلال ایران و اف.سی.سئول کره جنوبی بافی مانده است و شکست امروز را در تهران جبران خواهیم کرد. 

به گفته وی ، تیم استقلال در این بازی اشتباهاتی داشت که تیم حریف از این اشتباهات استفاده کرد و به گل رسید. 

دیدار رفت تیم های فوتبال استقلال ایران و«اف.سی.سئول» کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، عصر امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه جام جهانی شهر سئول، با ۲ گل به سود تیم میزبان به پایان رسید تاآبی پوشان ایران برای جبران این نتیجه چشم به بازی برگشت درتهران داشته باشند. 

سرمربی تیم استقلال درباره دو بازیکنی که امروز در این تیم دو اخطاره شدند و بازی برگشت را از دست دادند، گفت: ما بازیکنان جانشین خوبی داریم و بدون تردید درتهران بهتر بازی خواهیم کرد. 

قلعه نویی افزود: با توجه به کیفیت بازی شاگردانم به هیچ وجه ناامید نیستیم.من به آنها خسته نباشید می گویم. تا قبل ازگل نخست همه چیز در اختیار ما بود و ما بر خلاف جریان بازی گل خوردیم. 

وی افزود:به شاگردانم تاکید کرده بودم که نباید گل دوم را دریافت کنیم اما بی دقتی کردیم. یکی از اهداف ما این بود که در این مسابقه گل بزنیم و خیلی هم برای رسیدن به گل تلاش کردیم. 

سرمربی تیم استقلال گفت: بازی درتهران شرایط خاص خود را دارد اما ماناامید نیستیم.ما ۱۴ روز است که از ایران خارج شدیم و شاگردان من در این مدت از خانواده های خود دور بودند. 

قلعه نویی افزود: کنفدراسیون می توانست برنامه ریزی بهتری داشته باشد، اما به هر حال به تهران از نظر روحی و جسمی تیم را ریکاوری خواهیم کرد ومطمئن باشید که یک استقلال متفاوت و هجومی را مشاهده خواهید کرد. 

وی تصریح کرد: در بازی امروز کنترل بازی دست ما بود و تا قبل از اینکه گل بخوریم چند کرنر هم به دست آوردیم و یکی دو فرصت گل هم داشتیم اما متاسفانه گل خوردیم. 

وی خاطر نشان کرد: برای بازی برگشت امیدوار هستیم و با کمک ۱۰۰ هزار هوادار استقلالی به امید خدا سئول را شکست خواهیم داد. 

تاریخ  مخابره پیام:پنجشنبه 4 مهر 1392
 «آندرانیک تیموریان» هافبک ملی پوش تیم فوتبال استقلال ایران هم مانند «جواد نکونام» از حضور در دیدار برگشت این تیم مقابل اف.سی.سئول کره جنوبی محروم شد. آندرانیک تیموریان در دقیقه ۴۹ دیدار رفت تیم های استقلال و اف.سی.سئول با دریافت اخطار زرد، دو اخطاره شد و بازی برگشت مقابل این تیم را از دست داد. 

البته با توجه به حضور نداشتن نمایندگان رسانه های ایران برای پوشش این بازی در ورزشگاه جام جهانی سئول و نمایش داده نشدن دریافت اخطار توسط تیموریان از تصاویر تلویزیونی، این شائبه به وجود آمده بود که تیموریان در دقیقه ۴۹ فقط از سوی داور با تذکر مواجه شده است. 

پایگاه اطلاع رسانی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) نیز در گزارش خود از این بازی، نام «آندرانیک تیموریان» را به همراه «جواد نکونام» در فهرست اخطاری‌ های تیم استقلال قرار داده است. 

در این بازی که به شکست ۲ بر صفر تیم استقلال انجامید، «جواد نکونام» نیز در دقیقه ۶۰ با دریافت اخطار زرد، دو اخطاره شد و بازی برگشت مقابل این تیم را از دست داد. 

دیدار برگشت تیم های فوتبال استقلال ایران و اف.سی.سئول کره جنوبی، ساعت ۱۹ روز چهارشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود و در نهایت، تیم برتر در مجموع دو دیدار به دیدار نهایی لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا صعود خواهد کرد. 

پنجشنبه 4 مهر 1392 


   باشگاه پرسپولیس تهران با عقد قراردادی ۱۰ ساله، پدیده نونهال فوتبال کشورمان که به «لیونل مسی» ایران شهرت دارد را جذب کرد. امیرحسین حاجی‌ زاده فوتبالیست ۹ ساله‌ای که با حرکات تکنیکی و ویران کننده خود، در این روزها علاقه مندان زیادی پیدا کرده است، به جمع سرخپوشان تهران پیوست. 

محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: این فوتبالیست نونهال، استعدادهای ویژه و بالایی دارد که می‌بایست برای هرچه شکوفاتر شدن آن برنامه ‌ریزی کرد تا این استعداد هدر نرفته و این پدیده، به یک فوتبالیست بزرگ تبدیل شود. در همین راستا معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس به نمایندگی از من عازم شهر اردبیل شد و در نشستی که با حضور سرپرست هیات فوتبال استان اردبیل و خانواده این فوتبالیست خردسال برگزار شد، توافقات لازم برای عقد قرارداد ۱۰ ساله بین باشگاه پرسپولیس و این بازیکن حاصل شد و این پدیده با پرسپولیس قرارداد ۱۰ ساله بست. 

رویانیان تصریح کرد: در روزهای آینده که احتمالا هفته آینده خواهد بود، به اتفاق حمید استیلی رییس آکادمی پرسپولیس عازم شهر اردبیل خواهیم شد و ضمن تبادل قرارداد در باره همکاری در سال‌ های آینده و مسایل تحصیلی و فوتبالی وی با خانواده‌اش صحبت‌ های بیشتری خواهیم داشت. 

پنجشنبه 4 مهر 1392 


   کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان اعلام کرد که براساس آن سرمربی آبی پوشان با محرومیت مواجه شد. دردیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و استقلال از هفته نهم لیگ برتر که روز ۲۱ شهریور در اصفهان برگزار شد تخلفاتی صورت گرفت که کمیته انضباطی به شرح زیر آرا خود را صادر کرد. 

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به دلیل اعتراض مکرر به داور، یک جلسه محروم و مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی شد. 

کریم بوستانی مربی استقلال به خاطر اعتراض به داور که منجر به اخراج وی نیز شد به یک جلسه محرومیت و مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. 

محمدمهدی نظری بازیکن تیم استقلال به دلیل تخلف رفتار زننده و غیر ورزشی با جریمه توبیخ کتبی و مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی روبرو شد. 

تیم استقلال تهران به دلیل اعتراض تماشاگران و شکستن و پرتاب صندلی به داخل زمین مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. 

سیناعشوری بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان به دلیل تخلف رفتارغیرورزشی به دوجلسه محرومیت و مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. 

تیم ذوب آهن نیز به دلیل تخلف تماشاگران و پرتاب بطری آب به داخل زمین با جریمه پرداخت مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی روبرو گردید. 

همچنین کمیته انضباطی از آندرانیک تیموریان بازیکن تیم استقلال به علت رفتار شایسته و خویشتن داری از وی تشکر و قدردانی کرد. 

پنجشنبه 4 مهر 1392 


   ملی پوش دو سرعت کشورمان در نخستین روزمسابقات دوومیدانی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به مدال طلا دو ۱۰۰ متر دست یافت.درنخستین روز رقابت های دوومیدانی بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی رضا قاسمی در ماده ۱۰۰ متر با رکورد ۱۰ثانیه و ۵۴ صدم ثانیه در گروه خود اول شد و به فینال راه یافت. 

فینال این رقابت ها برگزارشد و رضا قاسمی با زمان ۱۰ ثانیه و ۳۰ صدم ثانیه به مقام نخست دست یافت و سومین طلایی ایران در روز اول مسابقات دوومیدانی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی لقب گرفت. 

پنجشنبه 4 مهر 1392 


   «علی پاکدامن» شمشیرباز کشورمان در فینال اسلحه سابر مسابقات شمشیربازی امیدهای آسیا در کویت با شکست نماینده کویت با نتیجه ۱۵ بر ۷ به عنوان قهرمانی دست یافت و مدال طلای اسلحه سابر را از آن خود کرد. در رقابت‌ های انفرادی دومین دوره مسابقات شمشیربازی امیدهای آسیا در کویت، (چهارشنبه) در اسلحه سابر، علی پاکدامن در مرحله نیمه نهایی موفق شد، حریف هموطن خود فرزاد باهر ارسباران را شکست داده و به مرحله نهایی مسابقات راه یابد. 

فرزاد باهر ارسباران نیز به مدال برنز مشترک این اسلحه دست یافت. 

مدال طلای پاکدامن، اولین مدال طلا و سومین مدال شمشیربازان ایران در دومین دوره مسابقات شمشیربازی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا (امیدهای آسیا) در کویت محسوب می شود. 

مهسا پوررحمتی نیز در روزهای پیش، مدال برنز مشترک اسلحه اپه را از آن خود کرده بود. 

در مسابقات اسلحه فلوره دختران نیز که امروز برگزار شد، مطهره محسنی که به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده بود، مقابل حریف لبنانی خود با نتیجه ۱۵ بر ۲ شکست را پذیرا شد و از صعود به جمع هشت شمشیرباز برتر بازماند. 

پیش از او نگین کافی، سروناز مرتضوی و الهه قهرمانی در مسابقات اسلحه فلوره دختران زیر ۲۳ سال آسیا حذف شده بودند. 

رقابت های تیمی مسابقات شمشیربازی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود. 

دومین دوره مسابقات شمشیربازی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا (امیدهای آسیا) از اول تا پنجم مهر ماه در کویت در جریان است. 

پنجشنبه 4 مهر 1392 


تاریخ ارسال: جمعه 5 مهر‌ماه سال 1392 ساعت 10:55 ب.ظ | نویسنده: آرش | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد