X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

فوتبال - بدنسازی - پرورش اندام -برنامه باشگاه-نرم افزار-دانلود

فوتبال - بدنسازی - پرورش اندام -برنامه باشگاه-نرم افزار-دانلود

قلعه نویی: هواداران ما را شرمنده کردند

قلعه نویی: هواداران ما را شرمنده کردند

- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: هواداران با حضور گسترده در ورزشگاه و تشویق تیم حتی بعد از حذف، ما را شرمنده خود کردند. امیرقلعه نویی پس ازناکامی تیمش از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران، گفت: هواداران با تشویق ما در طول بازی و به خصوص زمانی که عقب بودیم،ما را شرمنده کردند. 
وی ادامه داد:به بازیکنانم خسته نباشیدمی گویم خیلی زیبا بازی کردیم اماعدالت فوتبال رعایت نشد. موقعیت های زیادی را از دست دادیم و برخلاف بازی گل خوردیم که گل بسیار کم نظیری بود. از همه تشکر می کنم اما امروز عدالت فوتبال رعایت نشد. 
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: برای رسیدن به اینجا خیلی سختی کشیدیم اما حق ما رسیدن به فینال بود.از فوتبال تیم خودم خیلی راضی هستم. 
وی تصریح کرد: ای کاش برای داوری این بازی از میان عرب ها انتخاب نمی کردند و او پنالتی پ‍ژمان نوری را نگرفت. اگر قرار است او به جام جهانی برود مطمئن باشید حق داوران ما بسیار بیشتر از او است و الغندی قضاوت ضعیفی داشت. 
وی اظهارداشت:بسیار ناراحت هستم اما ازنظر فوتبالی خیلی برتر بودیم و این مساله برای من زیبا است. گل را در زمان بسیار بدی دریافت کردیم و باید برای سال آینده سعی کنیم موفق تر باشیم. 
قلعه نویی خاطرنشان کرد: هواداران روز بسیار خوبی را برای ما رقم زدند اما ای کاش آنها امشب خوشحال به خانه می رفتند. 
وی در خصوص تعویض خسرو حیدری، افزود: باید از او تشکر کنم که حاضر شد به خاطر مردم بازی کند اما تعویض های ما ازجمله بازی نکردن قاضی در نیمه نخست به خاطر مصدومیت ها بود. 
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: بازی رفت یک نیمه دیگر از بازی بود ولی در این دیدار ما خیلی انگیزه داشتیم وواقعا بازیکنان فداکارانه کار کردند.در فوتبال شانس موثر است و ما امروز شایسته صعود بودیم. مقداری ایراد های دفاعی داریم و باید وضعیت بهتر شود. 
وی اظهارداشت: تیمی که می خواهد در آسیا هم موفق باشد باید تیم بیرونی قوی داشته باشد. بسیاری از مسایل را نمی خواهم باز کنم اما هیات مدیره و مدیرعامل ما تلاش کردند اما آنطور که باید تقویت نشدیم. متاسفانه پول های بازیکنان ما واریز نشده اما آنها به خاطر غیرت خود با قدرت کار کردند. 
قلعه نویی خاطرنشان کرد:ما در مسابقات لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده بسیار بهتر خواهیم بود اما برای موفقیت در این مرحله حداقل ۱۵ میلیارد پول می خواستیم. 
وی افزود: خوشبختانه احمد جمشیدیان به شرایط بازی رسیده و امروز هم مشکل بازیسازی ما را حل کرد. این شکست جزیی از فوتبال است باید هرچه سریعتر تیم را جمع کنیم و مشکلات مالی هم برطرف شود اما مطمئن باشید در دیدار های آینده با قدرت بیشتری به میدان خواهیم رفت. 
تاریخ  مخابره پیام:پنجشنبه 11 مهر 1392سرمربی تیم فوتبال اف. سی. سئول کره جنوبی گفت: بازیکنان تیم ما با ارایه یک بازی خوب، شایسته صعود به فینال مسابقه های فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا بودند. «چوی یونگ سو» چهارشنبه شب پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان‌ باشگاه های آسیا در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان ما مستحق این پیروزی بودند و از آنها به خاطر بازی خوب شان راضی هستم و خوشحالم به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم. 
وی ادامه داد: تمام مردم قاره آسیا این باور را دارند که گوانگ ‍ژو چین بهترین تیم آسیا است و بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت. 
وی ادامه داد: این تیم بازیکنان بسیار خوبی دارد اما من انتظار دارم بازیکنان بهترین بازی را بکنند و مطمئن باشید کاملا آماده این بازی هستیم. 
سرمربی تیم فوتبال اف. سی. سئول کره جنوبی گفت: بین تیم های اول و دوم لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا تفاوت زیادی است و ما می خواهیم اول شویم. 
وی در خصوص اینکه شانس برای صعود استقلال به فینال چقدر تاثیرگذار است، تصریح کرد: فکر نمی کنم شانس در صعود ما تاثیر گذار باشد و برخی از بازیکنان ما خیلی باهوش ظاهر شدند و توانستیم از قابلیت های فنی خود به خوبی استفاده کنیم و شایسته صعود بودیم. شرایط سختی داشتیم اما کل مجموعه، ما را حمایت کردند و این دلیل حضور ما در فینال است. 
وی اظهار داشت: ما در نیمه دوم تلاش کردیم از نظر دفاعی بهتر باشیم اما دو گل دریافت کردیم. بازیکنان هجومی خوبی در تیم داریم اما باید در کار دفاعی هم بهتر باشیم و اگر می خواستیم در این بازی دفاعی کار کنیم، دچار مشکل می شدیم. 
یونگ سو گفت: متاسفانه مصدومیت یکی از بازیکنان ما باعث گل خوردن ما شد و این مساله هم در گلی که دریافت کردیم تاثیر گذار بود. 
وی در مورد اینکه بعضی بازیکنان اف سی سئول به دور از چشم داور خشونت داشتند، خاطرنشان کرد: حتی در کره جنوبی هم ما با مدافعان حریف یارگیری داریم و این مساله را استقلالی ها هم فهمیده بودند اما قبول دارم بازیکن ما هم عصبانی شده و کارت هم گرفت که بعد از آن آرام تر شد. 
پنجشنبه 11 مهر 1392 

   مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در پایان دیدار تیم های استقلال و اف سی سئول گفت : حذف ما از لیگ قهرمانان آسیا به معنای پایان زندگی نیست. علی فتح اله زاده با بیان اینکه هواداران درحالی تیم را تشویق کردند که ما نتیجه را واگذار کرده بودیم، افزود:این نشان از درک بالای آنان دارد و از این رفتار بسیار خوشحال شدم. 
تیم فوتبال استقلال تهران عصر روز چهارشنبه در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اسیا مقابل تیم اف سی سئول کره جنوبی با نتیجه دو بردو متوقف شد و در مجموع با نتیجه ۴بر۲ از صعود بازماند. 
وی افزود:ازقبل نیزگفته بودم اگربازی رفت را مساوی می کردیم امروز جشن صعود می گرفتیم. 
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره این بازی نیز گفت:بازی را خوب شروع کردیم اما متاسفانه یک گل در نیمه اول خوردیم و این کار را ما سخت کرد. 
وی با دفاع از عملکرد خود و تیمش ادامه داد:البته شرایط مالی تیم ما با تیم کره ای بسیار متفاوت بود ارزش یکی از مهاجمان این تیم معادل کل هزینه های تیم ماست. 
فتح اله زاده تصریح کرد:ما نه پول داریم و نه ثروت اما مردم را داریم و این تشویق ها ارزشش برای بازیکنان ما از پاداش مالی بیشتر است. 
پنجشنبه 11 مهر 1392 

   دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به اینکه فاصله فوتبال ایران و کره زیاد است و بایداین واقعیت را پذیرفت، گفت: زمانی که ما در ابتدای فصل به دنبال مطالبات خود بودیم و کسی پاسخگوی ما نبود دیگر تیم ها دراردو بودند و مزد زحمات خود را گرفتند. سید مهدی رحمتی پس از حذف تیم استقلال از لیگ قهرمانان آسیادرجمع خبرنگاران اظهار داشت: بازیکنان در دیدار امشب تمامی سعی و تلاش خود را بکار بردند تا هواداران را راضی به خانه بفرستند باید از هواداران فهیم خود تشکر کنیم که ۹۰ دقیقه مارا حمایت کردند چرا که می دانستند بازیکنان هر چه داشتند به کار گرفتند. 
وی افزود:می خواهم به یک واقعیت اعتراف کنم فاصله فوتبال ایران وکره جنوبی بسیار زیاد است واین مساله امروز مشخص شد این تیم بازیکن چند میلیون دلاری داشت اما بازیکنان استقلال یادشان نمی آید آخرین پولی که گرفتند چه زمانی بود. 
دروازه بان تیم استقلال ادامه داد:پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان برابرتیم ملی کره جنوبی نیز یک اتفاق بود و ما باید این واقعیت را بپذیریم. 
رحمتی تصریح کرد:زمانی که ما نمی دانیم این تیم برای چه ارگانی است و در جشن قهرمانی این تیم هیچ کس شرکت نمی کند وضعیت از این بهتر نیز نمی شود درعین حال باید باز هم از شهردار تهران که حداقل در اردوی ما حاضر شد و گفت این تیم تهرانی است تشکر کنیم. 
وی درپاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی براینکه تیم استقلال با میانگین سنی بالا نمی تواند بیش از این موفق بشود نیزاظهار داشت: وقتی شما خبرنگاران به دنبال این مسایل هستید و تماشاگران فقط یک بازیکن را می خواهند هر روز فاصله ما با فوتبال دنیا باید بیش از این شود باید قبول کنیم حرفه ای نیستیم و باید آن را قبول کنیم. 
پنجشنبه 11 مهر 1392 

   هاشم بیک زاده و حنیف عمران زاده بازیکنان تیم استقلال تهران پس از دیدار این تیم برابر اف سی سئول کره جنوبی آزمایش دوپینگ دادند. افسران دوپینگ با تمام شدن این مسابقه این بازیکنان را فرا خواندند و از آنان آزمایشات مربوط به استفاده از مواد نیروزا را گرفتند. 
ازتیم کره جنوبی نیز یول ای اوگ و یول سان هونگ در تست دوپینگ شرکت کردند. 
دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا عصر روز چهارشنبه با نتیجه تساوی دو بردو به پایان رسید و تیم کره ای درمجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۴ بر ۲ به دیدار نهایی صعود کرد. پنجشنبه 11 مهر 1392 

   دیدار تیم های فوتبال استقلال ایران و اف.سی. سئول کره جنوبی در حضور ۸۸ هزار و ۳۳۰ تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد. این رقم را گوینده ورزشگاه آزادی تهران اعلام کرد. 
کمتر از ۱۰ دقیقه تا پایان بازی تیم های فوتبال استقلال و اف.سی سئول کره جنوبی باقی مانده است اما با توجه به تساوی ۲ بر ۲ این دو تیم و کاهش احتمال حضور استقلال در فینال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، بسیاری از مردم در حال ترک ورزشگاه آزادی بودند. 
تیم فوتبال استقلال ایران، ساعت ۱۹ (چهارشنبه) در دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ فوتبال قهرمانان باشگاه های آسیا به مصاف اف.سی. سئول کره جنوبی رفته است. 
دیدار رفت این دو تیم، روز چهارشنبه هفته گذشته در شهر سئول کره جنوبی با نتیجه ۲ بر صفر به سود حریف به پایان رسید. 
پنجشنبه 11 مهر 1392 
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 11 مهر‌ماه سال 1392 ساعت 08:11 ب.ظ | نویسنده: آرش | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد